Już w sobotę żółtozieloni rozegrają swój drugi wyjazdowy mecz w 4 lidze. Przeciwnikiem ekipy Mariusza Szmita będzie Ina Goleniów.

Bilans drużyny z Goleniowa w dwóch pierwszych kolejkach to dwie porażki. Najpierw piłkarze Iny na własnym boisku przegrali 0:3 z Flotą Świnoujście. Tydzień później grając na wyjeździe przegrali 4:2 z Błękitnymi II Stargard. Drużyna z Goleniowa w meczu z Błękitnymi szybko wyszła na prowadzenie. W 7 minucie bramkę zdobył najlepszy strzelec drużyny Iny w poprzednim sezonie (27 trafień) Michał Jarząbek. Jednak później trzy bramki zdobyli Błękitni. Ina w 70 minucie meczu zdobyła bramkę kontaktową jednak ostatecznie po trafieniu Piskorza z rzutu karnego Błękitni wygrali 4:2. Nasz zespół podobnie jak nasz najbliższy rywal źle wszedł w nowy sezon i także doznał dwóch porażek. Jednak z tą różnicą, że oba zespoły miały okazję, ze sobą zagrać przed rozpoczęciem ligi. W meczu kontrolnym nasza drużyna gładko pokonała Inę 4:0. Jednak mecze kontrolne mają to do siebie, że nie zawsze się je gra w optymalnym składzie i testuje się różne warianty gry. Mimo wszystko nasz zespół w sobotę na boisku w Goleniowie czeka ciężka przeprawa. Gospodarze będą chcieli udowodnić, że potrafią wygrywać po dwóch ligowych porażkach i zapewne będą też chcieli pokazać iż porażka w meczu kontrolnym z naszym zespołem była przypadkiem. O wyniku spotkania jak zawszę będziemy informować na bieżąco na nas naszym Facebooku, Twitterze i Instagramie.