Fot. Ariel Szydłowski

W swoim dziesiątym meczu kontrolnym chemicy przegrali na wyjeździe z drugoligowymi Błękitnymi Stargard 3:1.

Mecz zaczął się idealnie dla naszej drużyny. W 4 minucie meczu nasza drużyna wyszła na prowadzenie, a strzelcem bramki był Michał Chyrek, który wykorzystał złe zagranie obrońcy Błękitnych i w sytuacji sam na sam pokonał golkipera gospodarzy. Chwilę później chemicy mogli zdobyć drugą bramkę ale nikt nie zamykał doskonałej akcji Jakuba Świdra. W 13 minucie Błękitni po strzale Błażeja Stażyckiego doprowadzili do wyrównania. Żółtozieloni mogli ponownie wyjść na prowadzenie w 28 minucie spotkania. Jednak strzał z rzutu wolnego Illi Michałowskiego minimalnie minął bramkę gospodarzy. Co nie udało się naszej drużynie udało się Błękitnym. Po strzale Andrzejewskiego piłka odbiła się od jednego z naszych obrońców myląc Brzozowskiego i wpadła do bramki. Po przerwie więcej z gry mieli Błękitni i w 76 minucie meczu podwyższyli prowadzenie na 3:1. Policzanie mogli zdobyć bramkę kontaktową po szybkiej kontrze. Niestety jednak doskonałej okazji nie wykorzystał Maciej Paprocki. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny ze Stargardu.

Chemik: Brzozowski – Klimkowicz(70’ Dyczewski), Siluk, Kosacki, Jakubiak, Dąbrowski(46’ Konik), Michałowski, Korotkiewicz(55’ Chemielowiec), Kowalczyk D.(46’ Midzio), Świder(60’ Paprocki), Chyrek(60’ Drumlak)

Bramki: 

0:1 - 4 min Michał Chyrek

1:1 - 13 min Błażej Stażycki

2:1 - 36 min Jan Andrzejewski

3:1 - 76 min Filip Kamiński 

Chemik TV - Bramki z meczu.

Wypowiedź trenera Mariusza Szmita po meczu z Błękitnymi Stargard.

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU