fot. GS24.pl

Już dziś 16 stycznia rozpoczyna się głosowanie w plebiscycie Piłkarz Roku 2018. Głosuj na nominowanych piłkarzy Chemika Police!

Przed nami kolejna edycja plebiscytu Piłkarz Roku, który organizowany jest przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej, Głos Szczeciński, Głos Koszaliński oraz portal ligowiec.net Partnerem plebiscytu jest TVP Szczecin. Plebiscyt został podzielony na czternaście kategorii. Głosowanie potrwa od środy 16 stycznia do 1 lutego 2019 r., do godz. 22.00. Głosowanie odbywać się będzie na dwa sposoby: poprzez klik i SMS. Swoje głosy Kibice będą mogli oddać na portalach: www.gs24.pl oraz na www.ligowiec.net Głosy oddane na obu portalach zostaną zsumowane. Laureatem plebiscytu w każdej z kategorii zostanie zawodnik, który otrzyma największą liczbę punktów w swojej kategorii. Oprócz wyborów kibiców na najpopularniejszych piłkarzy, Kapituła plebiscytu przyzna tytuł: Piłkarza Roku, Trenera Roku i Drużyny Roku. Kapituła może przyznać również dodatkowe nagrody i wyróżnienia. Uroczyste wręczenie nagród i ogłoszenie wyników nastąpi w połowie lutego. Nasz klub do konkursu na najlepszego piłkarza Województwa Zachodniopomorskiego zgłosił Adama Wiejkucia, Nikitę Vovchenko i najlepszego snajpera B Klasowych Rezerw Chemika Sebastiana Rudnika. Zachęcamy do głosowania na naszych!!

Linki bezpośrednie do głosowania na naszych zawodników. 

Głosuj naAdam Wiejkuć

Głosuj naNikita Vovchenko

Głosuj naSebastian Rudnik

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU