Fot. Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza

Zespół Szkół im. I. Łukasiewcza wraz z Klubem Piłkarskim Chemik Police ogłasza nabór do Szkoły Mistrzostwa Sportowego pod patronatem Klubu Piłkarskiego Chemik Police. Od pierwszego września zostanie uruchomiona kolejna klasa Liceum dla roczników 2004 i 2005. Dołączyć można też do klasy rocznika 2003. Oferta jest skierowana do wszystkich uczniów bez względu na wybrany kierunek kształcenia! Istnieje możliwość połączenia treningów w szkole z innymi wybranymi kierunkami kształcenia. 

Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu klas piłkarskich. Natomiast nasz klub jest jednym z najlepszych w regionie w szkoleniu dzieci i młodzieży. Wychowankami naszego klubu są między innymi Rafał Janicki(Lech Poznań), Adrian Klimczak(Arka Gdynia/ŁKS Łódz) czy Patryk Baranowski(Błękitni Stargard).  Dodatkowo Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza oraz KP Chemik Police oferuje:

+  intensywną naukę języków obcych G. angielski, j. niemiecki, j. hiszpański

+  zakwaterowanie w internacie z pełnym wyżywieniem

+  opiekę pedagogów, psychologa sportowego

+  możliwość bezpłatnego korzystania z bazy sportowej (boiska, hala sportowa, siłownia, basen, sauna, squash, lodowisko)

+  stypendia sportowe

+ opiekę fizjoterapeuty klubowego KP Chemik Police

+ treningi z I zespołem Chemika

+ profesjonalna kadra trenerska

Szczegółowe informacje oraz terminy rekrutacji dostępne są na stronie www.zspolice.pl . Prosimy też o kontakt z trenerem drużyny Juniora Młodszego Chemika Police Maciejem Sayed pod numerem telefonu 788-622-240 lub drugim trenerem Kamilem Bieńkiem 797 661 909.

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU