Fot. Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza

Zespół Szkół im. I. Łukasiewcza wraz z Klubem Piłkarskim Chemik Police ogłasza nabór do Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi pod patronatem Klubu Piłkarskiego Chemik Police. Od pierwszego września zostanie uruchomiona pierwsza klasa Liceum dla rocznika 2002. Przypominamy też o współpracy Chemika ze Szkołą Podstawową nr 1 w Policach. W której też powstaje klasa o profilu piłkarskim. 

Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu klas piłkarskich. Natomiast nasz klub jest jednym z najlepszych w regionie w szkoleniu dzieci i młodzieży. Wychowankami naszego klubu są między innymi Rafał Janicki(Lech Poznań), Adrian Klimczak(Arka Gdynia/Olimpia Grudziądz) czy Patryk Baranowski(Gwardia Koszalin). Dodatkowo Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza oferuje:

+  intensywną naukę języków obcych G. angielski, j. niemiecki, j. hiszpański

+  zakwaterowanie w internacie z pełnym wyżywieniem

+  opiekę pedagogów, psychologa sportowego

+  możliwość bezpłatnego korzystania z bazy sportowej (boiska, hala sportowa, siłownia, basen, sauna, squash, lodowisko)

+  stypendia sportowe

+ opiekę fizjoterapeuty klubowego KP Chemik Police

Szczegółowe informacje oraz terminy rekrutacji dostępne są na stronie www.zspolice.pl . Zainteresowane osoby zapraszamy na Dzień Otwarty 7 kwietnia 2018r. od 10.00-13.00. Prosimy też o kontakt z trenerem drużyny Juniora Młodszego Chemika Police Maciejem Sayed pod numerem telefonu 788-622-240

Szkoła Podstawowa nr 1 w Policach w ramach współpracy z naszym Klubem ogłasza nabór do Klas Sportowych. Nabór do klas sportowych odbywa się na podstawie złożonych deklaracji rodziców/opiekunów prawnych, wyników egzaminu sprawnościowego oraz orzeczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do nauki w oddziale sportowym. Deklaracje do pobrania ze strony www.sp1police.szkolna.net/bip/ oraz w sekretariatach szkoły przy ul. W. Sikorskiego 8 i R. Traugutta 4. Więcej informacji pod linkami:  Szkoła Podstawowa nr 1 Police  oraz  KP Chemik Police

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  PARTNERZY