W meczu XIII kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego, podopieczni trenera Mariusza Szmita pewnie pokonali na własnym boisku Arkonię Szczecin 3:0.

Pierwsza bramką meczu padła w 29 minucie spotkania. Po indywidulanej akcji Dominika Dąbrowskiego, który sprytną sztuczką minął obrońcę Arkonii, popędził przez pół boiska i w sytuacji sam na sam nie dał najmniejszych szans bramkarzowi gości. Do przerwy mimo jeszcze paru okazji wynik nie uległ już zmianie. Zaraz na początku drugiej części na 2:0 podwyższył Bartosz Nizio. Bartosz zdecydował się na uderzenie z ponad 20 metrów i piłka zatrzepotała w siatce szczecinian. Wynik na 3:0 dla naszego zespołu ustalił w 76 minucie Krystian Kąkol. Zdobył on z rzutu karnego podyktowanego zza zagranie ręką w polu karnym przez jednego z obrońców Arkonii. W następnej kolejce Chemicy zagrają na wyjeździe z FASE Szczecin

Chemik: Kazimierczak - Palej, Wujko, Kisieliński, Kąkol, Szczytniewski, Bylewski, Lintas(54' Gajos), Dąborwski, Nowakowski, Nizio

1:0 - 29 min Dominik Dąborwski

2:0 - 50 min Bartosz Nizio

3:0 - 76 min Krystian Kąkol