Juniorzy młodsi trenera Jarosława Grzesło w meczu X kolejki WLJ zremisowali na swoim boisku z Football Academy Szczecin 1:1.

Po pierwszych 45 minutach gry wynik brzmiał 0:0. Mimo przewagi gości bardzo dobrze w bramce sprawował się Olgierd Paska, ratując nasz zespół przed utratą gola. Niestety po przerwie goście z Football Academy wyszli na prowadzenie po błędzie wprowadzonego w przerwie Benjamina Ulanickiego. Na szczęście w samej końcówce nasza drużyna odrobiła straty. Po golu Jakuba Szczykutowicza, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem FA Szczecin i ze stoickim spokojem umieścił piłkę w siatce. W następnej kolejce Chemicy zmierzą się na wyjeździe z drużyną Prawobrzeża Szczecin

Chemik: Paska ,Macyszyn, Kamiński Dymitrowski , Korzec, Gajos, Jaguszewski,  Szczykutowicz , Witkowski , Szala , Kołacki

grali także: Ulanicki,  Palusiński , Kotlarz , Pirecki