Fot. Ariel Szydłowski

Po ubiegłotygodniowym wysokim zwycięstwie nad Iną Goleniów, tym razem juniorzy starsi przegrali na wyjeździe z Błękitnymi Stargard 0:2. 

Chemicy dość szybko bo już w 7 minucie stracili bramkę a jej autorem był wypożyczony do Błękitnych zawodnik Chemika Dominik Lis. Chemicy próbowali odrobić straty, jednak nie potrafili przebić się przez obronę gospodarzy. A gdy już się udawało, to niestety nasza drużyna nie potrafiła wykorzystać swojej szansy. Najlepszej nie wykorzystał Mateusz Bylewski, który w sytuacji sam na sam minął bramkarza Błękitnych i mając przed sobą pustą bramkę uderzył zbyt lekko.  Na domiar złego w 73 minucie meczu, po szybkiej kontrze drugą bramkę zdobyli Błękitni, a konkretnie Wiktor Grzeszczak. Zawodnik Chemika, który też został wypożyczony z naszego klubu do drużyny ze Stargardu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. W następnej kolejce podopieczni trenera Mariusza Szmita zagrają na wyjeździe z Akademią MKP Szczecinek. 

Chemik: Kazimierczak - Cholewiński, Siembida(30 Dybus), Palej, Nizio, Dąbrowski, Kisieliński, Bylewski(75' Gajos), Szczytniewski(46' Szala), Korotkiewicz, Wujko

Bramki:

1:0 - 7 min Dominik Lis

2:0 - 73 min Wiktor Grzeszczak

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU