Fot. Ariel Szydłowski

Niestety nasi juniorzy młodsi w XIII kolejce WLJ ulegli na własnym boisku wiceliderowi rozgrywek drużynie Arkonii Szczecin 0:1. 

Niedzielne spotkanie naszych juniorów to koncert niewykorzystanych sytuacji. Chemicy stworzyli sobie kilkanaście okazji do zdobycia bramki z czego żadnej nie potrafili wykorzystać. Od początku więcej z gry miała nasza drużyna, po której nie było widać różnicy mimo, że drużyna ze Szczecina zajmuję drugie miejsce w lidze. Na samym początku żółtozieloni stworzyli sobie dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki. Niestety strzał Gajosa obronił golkiper gości. Drugą szansę miał Dawid Szala, który minął dwóch zawodników Arkonii uderzył zza pola karnego. Niestety piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę. W 14 minucie meczu Arkonia przeprowadziła kontrę, którą skutecznie wykończył Dominik Michalik. Nasi zawodnicy do końca meczu próbowali odrobić straty. Nawet w samej końcówce meczu grając w dziesięciu, gdyż z powodu kontuzji boisko opuścił Palusiński, a limit zmian był już wykorzystany. Doskonałej okazji nie wykorzystał Skórzyński, który w sytuacji sam na sam, przegrał pojedynek z golkiperem gości. Na dwie minuty przed końcem młodzi policzanie zdobyli bramkę. Jednak zdaniem sędziego nasz zawodnik w chwili podania znajdował się na pozycji spalonej i bramki nie uznał. Ostatecznie mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem Arkonii.  

Chemik: Ulanicki(46' Paska) - Macyszyn, Korzec, Szala, Wawrzycki(65' Kotlarz), Kołacki(55' Pirecki), Gajos, Dymitrowski H., Szczykutowicz, Skórzyński, Palusiński

Bramki: 

0:1 - 14 min Dominik Michalik

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU