Fot. Ariel Szydłowski

Juniorzy Starsi Chemika Police po pechowej porażce z Bałtykiem Koszalin, tym razem rozgromili na wyjeździe Victorię Sianów 9:2. 

Zwycięstwo żółozielonych w niedzielnym meczu ani przez chwilę nie było zagrożone. Policzanie od początku meczu zdecydowanie dominowali nad Victorią. Nasi juniorzy już w pierwszych minutach meczu mogli i powinni wyjść na prowadzenie. Niestety na pierwszą bramkę dla Chemików trzeba było czekać do 12 minuty meczu. Wtedy to błąd bramkarza Victorii wykorzystał Bartek Nizio. Nasz zawodnik przejął źle wybitą futbolówkę minął golkipera gospodarzy i z praktycznie zerowego kąta umieścił piłkę w siatce. Pięć minut później było już 2:0 dla naszej drużyny. Tym razem do bramki trafił Daniel Kowalczyk. Nie minęło 5 minut a gola numer trzy zdobył Nizio. Tym razem nasz zawodnik sprytnym strzałem przelobował bramkarza Vicotrii. Ostatecznie po pierwszych 45 minutach gry wynik brzmiał 5:2 dla juniorów Chemika. Po przerwie nasz zespół trafił do bramki rywali jeszcze cztery razy i ostatecznie juniorzy starsi wygrali z Victorią Sianów 9:2.

Chemik: Kazimierczak - Dymitorwski(46' Jerzak), Siembida, Lintas, Kowalczyk D., Dybus, Kisieliński, Bylewski, Szczytniewski, Korotkiewicz, Nizio

Bramki:

0:1 - 12 min Bartosz Nizio

0:2 - 17 min Daniel Kowalczyk

0:3 - 22 min Bartosz Nizio

1:3 - 28 min Dawid Pawelec

1:4 - 30 min Mateusz Bylewski

1:5 - 36 min Mateusz Bylewski

2:5 - 45 min Dawid Pawelec

2:6 - 50 min Bartosz Nizio

2:7 - 52 min Daniel Kowalczyk

2:8 - 67 min Bartosz Nizio

2:9 - 85 min Bartosz Nizio

 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU