Fot. Ariel Szydłowski

Po dwóch zwycięstwach w Wojewódzkiej Lidzie Juniora Młodszego nasza drużyna przegrała dość niespodziewanie z MUKS Orzeł 2010 Wałcz 1:3. 

Młodzi Chemicy źle weszli w mecz i już w 16 minucie gry przegrywali z rywalami z Wałcza 0:1. Błąd naszej obrony wykorzystał Patryk Dybaczewski. Po stracie bramki z minuty na minutę rosła przewaga naszej drużyny. Żółtozieloni prowadzili grę a goście z Wałcza ograniczali się tylko do wybijania piłek. Wreszcie w 36 minucie gry po składnej akcji do remisu doprowadził Dawid Szala. Po przerwie dalej stroną dominującą była nasza drużyna. Chemicy stworzyli sobie też kilka okazji do zdobycia bramki. Niestety w każdej sytuacji zabrakło przysłowiowej kropki nad i. Niemoc strzelecką naszej drużyny wykorzystali goście, którzy po dwóch błędach naszej defensywy podwyższyli najpierw na 1:2 a w 78 minucie meczu na 1:3. Obie bramki dla Orła zdobył Bartosz Wojciechowski. W następnej kolejce rywalem podopiecznych trenera Macieja Sayed będzie Football Academy Szczecin.

Chemik: Paska - Palej(85' Jaguszewski K.), Garczyński, Cholewiński(70' Nowakowski), Witkowski(46' Rajch), Kowalczyk, Bobel(65' Bylewski), Maksylewicz(33' Ścirka), Szala, Wróblewski, Szczykutowicz

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU