Po wtorkowej wpadce z drużyną FASE Szczecin, dziś juniorzy młodsi grali na wyjeździe z drużyną Football Academy Szczecin i rozgromili rywali aż 13:0.

W dzisiejszym meczu było widać, że nasi zawodnicy już zapomnieli o wtorkowej pechowej porażce z FASE i cel jaki sobie obrali jest dalej aktualny. Trener Sayed dał też odpocząć paru zawodnikom a swoje szanse dostali zawodnicy, którzy do tej pory mieli mniej okazji do gry. Strzelanie już w 9 minucie gry rozpoczął Daniel Kowalczyk, który tego dnia aż 7 razy trafiał do bramki rywali. Daniel zarówno otworzył wynik meczu i go zakończył a było to w 76 minucie spotkania. Pozostałe bramki dla naszej drużyny zdobyli Wiktor Grzeszczak, który czterokrotnie trafił do siatki FA Szczecin. Po jednym trafieniu dołożyli Damian Witkowski i Aleksander Nowakowski. W następnej kolejce Chemików czeka kolejny wyjazd. Tym razem nasi juniorzy udadzą się do Kołobrzegu na mecz z Akademią Piłkarską Kotwicy Kołobrzeg

Chemik: Kuźmiński - Szala, Palej, Szczykutowicz, Cholewiński, Bobel, Rajch, Kowalczyk,Witkowski, Nowakowski, Grzeszczak

grali także: Osowicki, Kamiński I., Bylewski, Szczytniewski, Skierski