W meczu Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego podopieczni trenerów Sayed-Bieniek pokonali na własnym boisku Świt Szczecin 10:0.

Wczoraj w meczu seniorów Chemika z Gryfem Polanów obserwowaliśmy show napastnika żólto-zielonych Nikity Vovchenko, który zaliczył 3 bramki i dwie asysty. Dziś w meczu juniorów ze Świtem Szczecin oglądaliśmy popis Wiktora Grzeszczaka. Wiktor w meczu z drużyną z północnego Szczecina, aż 6 razy pakował piłkę do bramki rywali. Chemicy bardzo szybko bo już w 6 minucie meczu obieli prowadzenie a swoje pierwsze z sześciu trafień zaliczył Wiktor Grzeszczak. W 17 minucie meczu było już 2:0 dla naszych juniorów. Tym razem piłkę do siatki Świtu wpakował Daniel Kowalczyk. Przed przerwą padły dla Chemika jeszcze dwie bramki i wynik po 40 minutach gry brzmiał 4:0 dla gospodarzy spotkania. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Świt próbował się bronić a młodzi Chemicy aplikowali kolejne bramki swoim rywalom. Ostatecznie licznik stanął na liczbie 10. W następnej kolejce nasi juniorzy młodsi zagrają na wyjeździe z Energetykiem Gryfino

Chemik: Kuźmiński - Cholewiński, Rajch, Szczykutowicz, Szala, Palej, Bobel, Radzik, Kowalczyk, Ścirka, Grzeszczak

grali także: Paska, Osowicki, Bylewski, Maksylewicz, Witkowski, Skierski, Skórzyński