Po wygranej Juniorów Młodszych Chemika z Pogonią Szczecin w poprzedniej kolejce tym razem podopieczni duetu trenerskiego Sayed Bieniek pokonali na wyjeździe drużynę Gavii Choszczno 7:0.

Wynik meczu już w 14 minucie otworzył Wiktor Grzeszczak, który w akcji sam na sam okiwał bramkarza i z ostrego konta strzelił do pustej bramki. Zaledwie 4 minuty później było już 2:0 dla naszych juniorów, tym razem na listę strzelców wpisał się Kuba Ścirka, ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców jeszcze dwukrotnie  w 59 i 66 minucie meczu. Pozostałe bramki dla Chemika padły łupem Kuby Radzika, który trafiał w 26 minucie i 66, zaledwie 60 sekund po trafieniu Ścirki. Wynik ustalił Dominik Lis na 6 minut przed końcowym gwizdkiem. W następnym meczu nasi juniorzy młodsi zmierzą się na własnym boisku z Gwardią Koszalin

JM Gavia Choszczno - JM Chemik Police 0:7

Chemik: Kuźmiński - Nowakowski, Rajch, Szczykutowicz, Szala, Osowicki, Lis, Radzik, Kowalczyk D., Ścirka, Grzeszczak

grali także: Cholewiński, Kuriata, Skierski, Witkowski