W meczu XXV kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego piłkarze Chemika Police pokonali, na wyjeździe Football Academy Szczecin 3:2.

Do niedzielnego meczu podopieczni trenera Macieja Sayed przystąpili z brakiem kilku ważnych zawodników, którzy niestety nie mogli zagrać z powodu kontuzji bądź wzmocnili kadrę juniorów starszych. Dodatkowo gospodarze przystąpili do meczu wzmocnieni zawodnikami na co dzień grającymi w Centralnej Lidze Juniorów. Mimo takich przeciwności drużyna pokazała charakter i zwyciężyła mimo, że od 19 minuty grała w 10 po czerwonej kartce dla Mateusza Kuriaty. Chemicy wyszli na prowadzenie zaraz na początku spotkania za sprawą bramki Kuby Radzika. Niestety w 19 minucie gospodarze wyrównali a chwilę później wyszli na prowadzenie. Tuż przed przerwą za sprawą gola Dominika Lisa nasz zespół doprowadził do remisu.  Po przerwie gospodarze mogli wyjść na prowadzenie ale nie wykorzystali jedenastki, którą obronił Antek Kuźminski. Wreszcie w samej końcówce meczu po zespołowej akcji bramkę dającą trzy punkty naszej drużynie zdobył Kuba Ścirka. W następnej kolejce nasi juniorzy zmierzą się z Arkonią Szczecin.

Chemik: Kuźmiński - Palej, Kuriata, Jaguszewski O., Osowicki, Szala, Lis, Radzik, Ścirka, Grzeszczak, Basara