W piątek i sobotę swoje mecze ligowe rozgrywali trampkarze Chemika Police.

W piątkowym meczu trampkarze młodsi trenera Adama Pacholika, w meczu u siebie wygrali ze Stalą Szczecin 8:2. Do przerwy policzanie prowadzili 4:1 po bramkach Gracjana Głowacza, Adriana Ficnera i dwóch bramkach Igora Wawrzyckiego. Goście odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. Po wznowieniu gry policzanie dołożyli kolejne cztery trafienia a ich autorami byli Kacper Kociński, Sebastian Jankowski, Igor Wawrzycki i Kacper Piwiński. Jedną bramkę zdobyła też Stal w 69 minucie a wynik meczu na 8:2 dla Chemika ustalił Marek Rusiecki. W następnej kolejce  trampkarze młodsi zagoszczą na stadionie Bałtyku Koszalin, gdzie zmierzą się z miejscowym Bałtykiem

Chemik Police - Stal Szczecin 8:2(4:1)

Chemik: Konik - Dąbrowski, Kociński, Palusiński, Sładkiewicz, Jasiński, Dymitrowski, Piercki, Kotlarz, Ficner, Wawrzycki

grali także: Szymański, Jankowski, Chudzik, Wlaźlak, Piwiński, Budas