Fot. Ariel Szydłowski

Juniorzy Starsi Chemika Police w XVIII kolejce Wojewódzkiej Ligi Juniora Starszego, pewnie pokonali Flotę Świnoujście 5:0. 

Dzisiejsze zwycięstwo juniorów starszych Chemika ani przez moment nie było zagrożone. Nasza drużyna dominowała nad outsiderem rozgrywek od pierwszej do ostatniej minuty. Policzanie do przerwy po dwóch bramkach Dominika Lewandowskiego prowadzili 2:0. Po przerwie nasi zawodnicy dołożyli jeszcze trzy kolejne gole a ich autorami byli Szymon Rogowski, Piotrek Dolak i Kacper Jaguszewski. Dzisiejsze zwycięstwo naszych juniorów mogło być zdecydowanie wyższe. Niestety w paru sytuacjach naszym zawodnikom zabrakło koncentracji pod bramką Floty. W kolejnym meczu podopieczni Mariusza Szmita zmierzą się na wyjeździe ze Zrywem Kretomino

Chemik: Jurek - Budnicki, Wołosz, Dymitrowski(53' Osowicki), Korotkiewicz(60' Łukaszewicz), Lintas, Budzeń(70' Dolak), Rogowski, Arendt, Lewandowski(46' Białek), Zieliński(77' Jaguszewski K.)

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU