Fot. Ariel Szydłowski

W miniony weekend swoje mecze ligowe rozegrały drużyny młodzieżowe Chemika. 

W sobotę na zielone boiska wybiegli młodzicy starsi oraz trampkarze. Wszystkie trzy nasze drużyny odniosły zwycięstwa. Drużyna młodzika pokonała po bramce Patryka Sochy drużynę Getbol Szczecin 1:0. Istną kanonadę urządzili sobie trampkarze młodsi trenerów Pacholik - Jarema. Młodzi chemicy rozbili na wyjeździe swoich rówieśników ze Stali Szczecin 17:0. W ostatnim sobotnim meczu drużyna trampkarza starszego prowadzona przez trenera Łukasza Furmana podejmowała w Policach Unię Białogard. Policzanie wygrali z Unią 2:0 i odnieśli swoje pierwsze ligowe zwycięstwo w nowym sezonie. Niedziela to mecze naszych juniorów. Młodsi podejmowali na Siedleckiej aspirującą do awansu drużynę Bałtyku Koszalin. Chemicy ustępowali rywalom z Koszalina i przegrali aż 0:9. Dużo lepiej zaprezentowali się juniorzy starsi naszego klubu. W meczu z Salosem Szczecin odnieśli zwycięstwo pokonując rywali 2:0. Bramki w tym meczu dla naszej drużyny zdobyli Bartek Wojciechowski i Natan Konik

D1 MS Chemik Police - Getbol Szczecin 1:0

Chemik:     Hołub - Malinowski, Sobański, Tamm, Dobieżyński, Zaborniak, Boczek, Socha, Snopkiewicz, Stępień, Kluczek

Bramka: Socha

C2 TM Stal Szczecin - Chemik Police 0:17

Chemik: Wójcicki - Biś, Snopkiewicz, Stasiak, Wojciechowski, Graboń F., Graboń K., Borkowski, Szmudziński, Cecot, Jagodziński, Chrzanowski, Witkowski, Nowak, Mika

Bramki: Szmudziński, Cecot, 6x Jagodziński, 3x Borkowski, 2x Biś, 4x Nowak

C1 TS Chemik Police - Unia Białogard 2:0

Chemik: Baran - Senderowski, Mejer, Kowalski, Filipowicz, Kurek, Płusa, Bortacki, Ślugaj, Kopczyński, Krajewski, Weder, Zdanowicz, Mika, Koral, Bartnicki, Dolak, Wasiak. 

Bramki: Kopczyński, Weder

B1 JM Chemik Police - Bałtyk Koszalin 0:9

Chemik: Paska - Pankiewicz, Dymitrowski H., Kociński, Figiel, Macyszyn, Dąbrowski A., Kurzawa, Pirecki, Kotlarz, Wieczerzyński, Orlicki, Bukiel, Glib, Zając, Konik

A1 JS Chemik Police - Salos Szczecin 2:0 

Chemik: Banaś - Roszczyk, Kamiński I., Gajos, Augusto, Konik N., Skórzyński, Szczytniewski, Korzec, Palej, Wojciechowski, Kużmiński Bylewski, Kuriata

Bramki: Wojciechowski, Konik N.

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU