Fot. Ariel Szydłowski

Juniorzy i trampkarze młodsi Chemika wygrali swoje mecze ligowe. 

Dziś odbyła się czwarta kolejka Wojewódzkiej Ligi juniora młodszego, w której nasza drużyna zagrała na wyjeździe z Unią Białogard. Młodzi chemicy już po 45 minutach gry prowadzili z Unią 3:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Olgierd Paska, który strzałem z własnego pola karnego przelobował bramkarz gospodarzy. Drugą bramkę zdobył Darek Figiel dobijając strzał Adriana Dąbrowskiego a trzecie trafienie zaliczył Dąbrowski. W drugiej części więcej z gry mieli gospodarze ale stać ich było tylko na trafienie kontaktowe i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Chemika. Pierwszą kolejkę w nowym sezonie rozegrali trampkarze młodsi trenerów Adam Pacholik i Adam Jarema. Nasi młodzi zawodnicy pokonali na własnym boisku AP Football Arena Szczecin 3:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Karol Zarembski, Hubert Cecot i Karol Szmudziński

JM UKS Unia Białogard - Chemik Police 2:3(1:3)

Chemik: Paska - Macyszyn, Korzec, Dymitrowski H., Pirecki, Kociński, Dolak J., Kotlarz, Wiecierzyński, Figiel, Dąbrowski, Konik, Glib

TM Chemik Police - AP Football Arena Szczecin 3:1

Chemik: Wójcicki - Biś, Snopkiewicz, Stasiak, Wojciechowski, Cecot, Graboń Kamil, Zakrzewski, Zarembski, Szmudziński, Jagodzinski, Borkowski, Graboń Filip

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU