Drugie zwycięstwo w rozgrywkach A klasy odnieśli piłkarze Chemika II Police. Tym razem podopieczni trenera Józefa Rembisza pokonali na wyjeździe Leśnik Kliniska 7:0.
Chemicy przez całe spotkanie dominowali nad gospodarzami zawodów i już w 6 minucie po strzale Macieja Paprockiego wyszli na prowadzenie.  W 19 minucie meczu było już 2:0 dla Chemików, tym razem na listę strzelców wpisał się Borys Jałoszyński. Cztery minuty później zrobiło się 3:0 dla Chemika, po trafieniu Rudnika. Przed przerwą do bramki Leśnika żółtozieloni trafiali jeszcze dwa razy i na przerwę nasza drużyna schodziła z zaliczką pięciu bramek. Po przerwie Chemicy zdobyli jeszcze dwie bramki i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla Chemika II Police.
Chemik: Banaś - Jasik, Bednarski, Lewandowski, Klimkowicz, Ziółkowski, Sikorski(60' Wypych), Kąkol, Jałoszynski(60' Dąbrowski), Paprocki, Rudnik
0:1 - 6 min Maciej Paprocki
0:2 - 19 min Borys Jałoszyński
0:3 - 23 min Sebastian Rudnik
0:4 - 25 min Borys Jałoszyński
0:5 - 32 min Damian Sikorski
0:6 - 50 min Damian Sikorski
0:7 - 79 min Maciej Paprocki