Swoje pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach A klasy odnieśli piłkarze Chemika II Police. Chemicy na własnym boisku pokonali FC Aquila Szczecin 8:0.

Chemicy od pierwszej do ostatniej minuty dominowali i w pełni kontrolowali przebieg niedzielnego spotkania. Strzelanie dla żółtozielonych rozpoczął w 12 minucie meczu Michał Janicki. Dwie minuty później było już 2:0 dla naszej drużyny. Tym razem bramkę zdobył Łukasz Lewandowski, który wpadł w pole karne minął dwóch zawodników i z ostrego kąta pokonał golkipera gości. Przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania Chemicy jeszcze trzykrotnie pokonali bramkarza Aquili i wynik do przerwy brzmiał 5:0. Po przerwie żółtozieloni dołożyli jeszcze trzy trafienia a ich autorami byli Paprocki, Sobecki i Kowalczyk. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:0 dla Chemika II Police. W następnej kolejce podopieczni trenera Józefa Rembisza zmierzą się na wyjeździe z Leśnikiem Kliniska.

Chemik: Rechtziegel - Klimkowicz, Andrzejewski, Janicki(75' Białek), Lewandowski, Moroza, Ziółkowski, Kąkol(62' Sikorski), Paprocki(58' Kowalczyk D.), Sobecki, Nizio(58' Rudnik)