Niestety w ostatnim meczu sezonu piłkarze Chemika II Police przegrali z drużyną Odrzanki Radziszewo 2:1.

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla Chemika II. W 5 minucie meczu po indywidualnej akcji bramkę na 1:0 dla naszej drużyny zdobył Sebastian Rudnik. Żółtozieloni atakowali dalej, stwarzali sobie sytuacje, jednak tego dnia bardzo dobre zawody rozgrywał bramkarz Odrzanki. Na domiar złego goście doprowadzili do remisu i po bramce Patryka Koconia, wynik do przerwy brzmiał 1:1. Po wznowieniu gry,  Chemicy atakowali i szukali swojej okazji na zdobycie kolejnych bramek. Jednak to goście dość niespodziewanie w 88 minucie meczu zdobyli decydującą bramkę, która dała im trzy punkty. Mimo porażki rezerwy Chemika z drugiego miejsca awansowały do wyższej klasy rozgrywkowej i od nowego sezonu podopieczni trenera Józefa Rembisza zagrają w A klasie!

Chemik: Serdyński - Felicki,  Kadrzyński, Dybus, Korotkiewicz, Wypych, Białek K.(46' Sasiak), Dąbrowski, Lavryk, Białek B., Rudnik