Niestety w przedostatniej kolejce B Klasy rezerwy Chemika Police przegrały na wyjezdzie z Grotem Gardno 2:1. Jedyną bramkę dla Chemika zaraz na początku drugiej części gry zdobył Kuba Radzik.

Chemicy po pierwszych 45 minutach gry przegrywali z gospodarzami 1:0 po bramce z 31 minuty Radosława Młynarczaka. Zaledwie minutę po przerwie bramkę wyrównującą zdobył Kuba Radzik, który wykorzystał dobre prostopadłe podanie od Dominika Lisa i w sytuacji sam na sam nie dał szans golkiperowi Grota. Chemicy przycisnęli gospodarzy stwarzali sobie sytuacje ale bramkę zdobyli gospodarze. W 62 minucie meczu sędzia główny podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił kapitan gospodarzy Michał Borsuk. Policzanie do końca walczyli o zmianę wyniku, jednak tego dnia lepsi okazali się gospodarze. Teraz pewnych awansu do A klasy Chemików czeka jeszcze jeden ostatni mecz ligowy. W niedzielę 16 czerwca zmierzą się na boisku przy ul. Siedleckiej z Odrzanką Radziszewo

Chemik: Sasiak - Iwański, Dąbrowski D., Lis, Lavryk(72' Białek K.), Kadrzyński, Jasik, Staszewski, Chopcia, Rembisz, Radzik