Fot. Ariel Szydłowski

W swoim pierwszy meczu rundy wiosennej piłkarze Chemika II Police przegrali na wyjeździe z Aquila Szczecin 4:2. 

Początek dzisiejszego spotkania należał do naszej drużyny a ta przewaga została udokumentowana bramką w 17 minucie meczu. Indywidualną akcją popisał się Maciej Kraśnicki i było 0:1 dla Chemików. Niestety 10 minut później gospodarzom udało się wyrównać stan meczu. Jeszcze przed przerwą Aquila zdołała trafić jeszcze raz za sprawą Kirchoffa i wynik po pierwszych 45 minutach brzmiał 2:1 dla Szczecinian. Po przerwie mimo silnych starań Chemika to Aquila zdobyła bramkę na 3:1. W 71 minucie meczu po strzale Kadrzyńskiego udało się naszej drużynie zdobyć bramkę kontaktową. Niestety ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy w 89 minucie zdobyli bramkę nr 4. Jej autorem był Janaszczyk i mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Aquila Szczecin. W następnej kolejce podopieczni trenera Józefa Rembisza zmierzą się w meczu derbowym z Tanowią Tanowo

Chemik: Serdyński - Lavryk, Iwański(60' Felicki), Woś, Bednarski, Kraśnicki, Lewandowski, Kadrzyński, Jasik, Kowalczyk D.(65' Zieliński), Rudnik

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU