W meczu XII kolejki III Grupy B Klasy Rezerwy naszego Klubu pokonały na własnym boisku zespół Grotu Gardno 6:2.

Wynik meczu w 20 minucie spotkania otworzył Bartłomiej Białek, który przejął piłkę po słabym zagraniu obrońcy Grotu do swojego bramkarza. Białek wpadł w pole karne minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. Na kolejne bramki mimo kilku okazji trzeba było czekać do 40 i 45 minuty pierwszej części gry. Najpierw swoją drugą bramkę w meczu zdobył Bartosz Białek a wynik do przerwy ustalił strzałem z rzutu wolnego Marcin Krystek. Po przerwie napór naszego zespołu na bramkę Grotu nie zmalał ale na kolejne trafienie dla żółto-zielnych trzeba było czekać do 70 minuty meczu. Wtedy to na 4:0 podwyższył najlepszy strzelec drużyny rezerw Sebastian Rudnik. W 84 minucie meczu było już 5:0 dla Chemików. Tym razem swoją drugą bramkę zdobył Marcin Krystek, dobijając obroniony strzał z główki Eryka Wieczorka. Niestety kolejne dwie bramki zdobyli goście. Najpierw wykorzystali błąd naszego prawego obrońcy Krystiana Białka a w 89 minucie meczu po zagraniu ręką jednego z naszych obrońców wykorzystali rzut karny. Jednak ostatnie słowo należało do podopiecznych Józefa Rembisza. Już w doliczonym czasie gry bramkę zdobył wprowadzony na końcówkę spotkania Eryk Wieczorek i końcowy wynik brzmiał 6:2.

Chemik: Jurek - Ziółkowski(46' Lavryk), Hajdukiewicz, Woś, Paprocki, Gałecki, Protasenko(46' Jasik), Maziarz, Białek B.(75' Białek K.), Krystek, Rudnik(75' Wieczorek.)