W meczu XI Kolejki III Grupy B Klasy podopieczni trenera Józefa Rembisza wygrali na własnym boisku z Wołczkowem 5:0.

Strzelanie w dzisiejszym meczu już w 11 minucie rozpoczął Oskar Klimkowicz, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego powracającego po kontuzji Jarka Jóźwiaka. Dwie minuty później było już 2:0 dla naszego zespołu. Tym razem na listę strzelców wpisał się najlepszy snajper zespołu rezerw Sebastian Rudnik. Do końca pierwszej części gry mimo kilku okazji wynik nie uległ już zmianie. Po przerwie aż do 85 minuty utrzymywał się wynik 2:0. Jednak sama końcówka w wykonaniu naszego zespołu była piorunująca. W zaledwie 5 minut nasza drużyna zdobyła trzy bramki i mecz zakończył się wynikiem 5:0. Bramki w samej końcówce dla Chemika zdobyli Jóźwiak, Ziółkowski i Maśniak

Chemik: Jurek - Klimkowicz, Hajdukiewicz, Maśniak, Ziółkowski, Gałecki, Jóźwiak, Lewandowski, Bednarski, Białek, Rudnik

grali także: Woś, Iwański, Maziarz, Paprocki, Lavryk

1:0 - 11 min Oskar Klimkowicz

2:0 - 13 min Sebastian Rudnik

3:0 - 85 min Krystian Ziółkowski

4:0 - 90 min Jarosław Jóźwiak

5:0 - 91 min Michał Maśniak