W meczu VII Kolejki III Grupy B Klasy piłkarze Chemika II Police rozgromili na własnym boisku Czarnych 44 Szczecin 8:0.

Na pierwszą bramkę w sobotnim meczu Chemika II musieliśmy czekać aż do 31 minut. Wtedy to piłkę z najbliższej odległości do bramki wpakował Szymon Woś. Na kolejną bramkę już nie trzeba było czekać aż 30 minut a zaledwie 5. Gdyż w 36 minucie po rzucie rożnym dośrodkowanie Maziarza wykorzystał Krystek i było 2:0 dla Chemików. Marcin ustalił też wynik do przerwy, w 44 minucie wykorzystał rzut karny i do przerwy wynik brzmiał 3:0. Po przerwie podopieczni trenera Józefa Rembisza nie zwolnili tempa i zaaplikowali gościom ze Szczecina jeszcze pięć kolejnych bramek. Ich autorami kolejno byli Krystek, Rudnik, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców oraz Lavryk i Jasik. W następnej kolejce Chemik II Police zmierzy się na wyjeździe z Vielgovią Szczecin

Chemik: Jurek - Gałecki, Woś, Maśniak(75' Białek K.), Szewczykowski(75' Wieczorek), Rudnik, Białek B.(46' Kustyaev), Misztal(70' Wypych), Białek, Krystek(60' Lavryk), Jasik