Niestety w meczu VI kolejki III Grupy Szczecińskiej B Klasy piłkarze Chemika ulegli na wyjeździe Zootechnikowi Kołbacz 4:3.

Chemicy w tym spotkaniu dwukrotnie wychodzili na prowadzenie a mimo to musieli uznać wyższość miejscowej drużyny. Gospodarze już w 15 minucie meczu obieli prowadzenie. Patryka Jurka pokonał Piotr Sipko. Pięć minut później najlepszy strzelec zespołu rezerw Sebastian Rudnik doprowadził do wyrównania i aż do 40 minuty na boisku nie działo się zbyt wiele. Jednak ostatnie 5 minut pierwszej części spotkania było wręcz niesamowite. W 40 minucie Chemików na prowadzenie wyprowadził Mateusz Kowalczyk zaledwie 60 sekund później gospodarze wyrównali po drugiej bramce Piotra Sipko. Nie minęło 120 sekund i żółtozieloni ponownie wyszli na prowadzenie. Tym razem drugi raz na listę strzelców wpisał się Sebastian Rudnik dla którego było to już 11 trefienie w zaledwie trzecim meczu w barwach Chemika. Niestety Policzanie nie utrzymali prowadzenia do przerwy gdyż tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania Zootechnik wyrównał stan meczu na 3:3. W drugiej części meczu padła już tylko jedna bramką. Niestety była to bramka dla Kołbacza. W 89 minucie meczu swoją trzecią bramkę tego dnia zdobył Piotr Sipko i gospodarze mogli cieszyć się z 3 punktów. W ostatniej akcji meczu zespół Chemika mógł jeszcze doprowadzić do remisu. Niestety strzał Klimkowicza trafił w słupek bramki Zootechnika. W następnej kolejce podopieczni trenera Józefa Rembisza zmierzą się na własnym boisku z Czarnymi 44 Szczecin

Chemik: Jurek - Bednarski, Iwański, Woś(46' Moroza), Kowalczyk, Misztal, Kustiaiev(46' Klimkowicz), Ława K., Lavryk(60' Szymański), Rudnik, Jasik