Fot. Ariel Szydłowski

Niestety w meczu XVII kolejki III ligi piłkarze Chemika Police przegrali na wyjeździe z Bałtykiem Koszalin 3:1. Jedyną uznaną bramkę dla żółtozielonych zdobył w 90 minucie meczu Adam Wiejkuć. 

Od początku spotkania Chemicy byli stroną, która przeważała i miała zdecydowanie więcej z gry. Niestety nasza drużyna nie potrafiła wykorzystać przewagi i na domiar złego w 40 minucie goście przeprowadzili szybką akcję, którą na bramkę zamienił Bartłomiej Putno, pokonując Patryka Brzozowskiego strzałem z ostrego kąta. Chwilę przed gwizdkiem kończącym pierwsza część meczu miała miejsce kontrowersyjna sytuacja. Po zagraniu ręką Kapelusza gospodarze wykonywali rzut wolny. Piłkę ręką ustawił sobie bramkarz Bałtyku. Następnie chcąc nie chcąc kopnął ją delikatnie do przodu. Widząc to Szymon Kapelusz podbiegł do piłki i strzelił do bramki. Sędzia jednak bramki nie uznał (całą akcje można zobaczyć na skrócie w Chemik TV). Żółtozieloni próbowali odrabiać straty i zaatakowali większą ilością zawodników, jednak dzięki temu nadziali się na kontrę drużyny Bałtyku i w 50 minucie było już 2:0 dla Koszalinian. Niestety w 77 minucie meczu było już praktycznie po zawodach, po rzucie rożnym i błędzie Kąkola, trzecią bramkę dla Bałtyku zdobył Szymon Waleński. Policzanie odpowiedzieli tylko trafieniem Adama Wiejkucia, który w 90 minucie strzałem z główki pokonał golkipera Bałtyku. Mecz z Bałtykiem był ostatnim ligowym meczem, w tej rundzie ale to nie ostatnie spotkanie w tym roku, 30 listopada nasza drużyna zagra jeszcze mecz w Pucharze Polski z Piastem Chociwel

Chemik: Brzozowski - Klimkowicz, Wiejkuć, Janicki(75' Kąkol), Kołat, Jóźwiak(80' Moroza), Bedliński(62' Sobecki), Protasenko, Kapelusz, Jałoszyński(62' Kowalczyk), Peda 

Bramki:

1:0 - 40 min Bartłomiej Putno

2:0 - 50 min Dawid Gruchała-Węsierski

3:0 - 77 min Szymom Waleński

3:1 - 90 min Adam Wiejkuć

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU