Niestety w meczu XII kolejki III ligi Chemicy przegrali na własnym stadionie z KKS-em Kalisz 0:3.

Mecz od samego początku nie ułożył się naszej drużynie, która po zaledwie 6 minutach gry przegrywała z KKS-em Kalisz 0:1. Błąd naszego bramkarza z premedytacją wykorzystał Żebrowski i goście wyszli na prowadzenie. Niestety w 16 minucie Kaliszanie podwyższyli na 0:2. Tym razem błąd naszej obrony wykorzystał Kaczyński. Chemicy próbowali odrabiać straty, jednak brak w składzie Bartosza Ławy i Szymona Kapelusza odbił się na grze ofensywnej policzan. Po zmianie, więcej z gry mieli Chemicy, którzy zdołali dwukrotnie poważnie zagrozić bramce Kamila Kosuta. Najpierw niecelnie z głowy uderzał Mariusz Bedliński, a chwilę później tuż obok słupka zza pola karnego uderzał Andrzej Protasenko. W samej końcówce KKS strzelił bramkę nr 3 i praktycznie było po meczu. W następnej kolejce żółtozieloni zagrają na wyjeździe z KP Starogard Gdański

Chemik: Rechtziegel - Lewandowski(46' Kołat), Wiejkuć, Odlanicki-Poczobut, Szewczykowski, Kowalczyk M., Protasenko, Bedliński, Jóźwiak(68' Klimkowicz), Peda(83' Jałoszynski), Sobecki

0:1 - 6 min Mateusz Żebrowski

0:2 - 16 min Sebastian Kaczyński

0:3 - 85 min Mateusz Żebrowski