Fot. Ariel Szydłowski

W meczu XI Kolejki III ligi Chemicy wygrali na wyjeździe z Jarotą Jarocin 1:0. Bramkę dającą 3 punkty naszej drużynie, zdobył Jakub Sobecki. 

Chemicy przez większą część meczu mieli optyczną przewagę nad gospodarzami. Żółtozieloni mogli wyjść na prowadzenie już w 5 minucie meczu. Po faulu na Andrzeju Protasenko z rzutu wolnego z 18 metra uderzał Bartosz Ława. Jednak strzał Bartka poszybował lekko nad bramką Jaroty. W 17 minucie groźnie uderzał Szymon Piekarski. Na szczęście piłka po jego strzale wylądowała na poprzeczce bramki Oskara Rechtziegela. Chemicy w pierwszej połowie meczu mieli kilka okazji do zdobycia bramki. Najlepszej nie wykorzystali tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania, wtedy to po szybkiej kontrze sytuacji oko w oko z golkiperem Jaroty nie wykorzystał Szymon Kapelusz.  Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Chemicy kontrolowali przebieg zawodów nie pozwalając na wiele gospodarzom, a gdy nadarzyła się okazja szybko przenosili granie pod bramkę Jaroty. Wreszcie w 62 minucie meczu Kapelusz prostopadle zagrał do niepilnowanego Jakuba Sobeckiego a ten ze stoickim spokojem umieścił piłkę w siatce. Chwilę później powinno być 2:0 dla żółtozielonych. Niestety podobnej okazji do Sobeckiego, nie wykorzystał Borys Jałoszyński W ostatniej miniucie regulaminowego czasu gry Jarota mogła doprowadzić do remisu. Na szczęście strzał Beniamina Wrembela obronił Rechtziegel. W następnej kolejce nasza drużyna zagra na własnym stadionie z KKS 1925 Kalisz.  

Chemik: Rechtziegel - Lewandowski, Wiejkuć, Odlanicki-Poczobut, Szewczykowski, Kowalczyk M., Protasenko(74' Jóźwiak), Peda(60' Bedliński), Ława, Kapelusz(83' Jałoszyński), Sobecki(89' Kąkol)
Bramki:
0:1 - 62 min Jakub Sobecki

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU