Fot. Ariel Szydłowski

Już w niedzielę czekają nas kolejne piłkarskie emocje związane z rozgrywkami III ligi. Do Polic przyjeżdża jeden z przedsezonowych pretendentów do awansu do II ligi.

W 10 kolejce żółtozieloni zmierzą się na własnym boisku z Kotwicą Kołobrzeg, która przez wielu ekspertów była stawiana za jednego z faworytów oprócz, KKS 1925 Kalisz czy Mieszko Gniezno do awansu na szczebel 2 ligi. Przed sezonem drużynę z Kołobrzegu wzmocniło kilku doświadczonych zawodników. Jednym z nich jest Grzegorz Piesio mający za sobą 97 występów na boiskach ekstraklasy w barwach Górnika Łęczna i Arki Gdynia. W ostatnich dwóch kolejkach piłkarze Kotwicy Kołobrzeg doznali dwóch porażek. Przegrali na wyjeździe ze Świtem Skolwin 3:1 i ulegli na własnym boisku Unii Janikowo 2:3. Tracąc trzecią bramkę już w doliczonym czasie gry. Dwie porażki poskutkowały zmianą na stanowisku trenera. Sławomira Suchomskiego zastąpił dobrze znany w województwie Zachodniopomorskim Petr Nemec, który prowadził m.in. I ligową Fotę Świnoujście. Chemicy natomiast w ostatnich dwóch kolejkach zdobyli komplet punktów. Nasza drużyna pokonała 2:0 Nielbe Wągrowiec a w ubiegłym tygodniu odniosła swoje pierwsze wyjazdowe zwycięstwo pokonując 2:1 Grom Nowy Staw. Ostatni raz obie drużyny spotkały się w Finale Pucharu Polski na szczeblu ZZPN. W tym meczu lepsza była nasza drużyna, która ograła Kotwicę 3:2. Miejmy nadzieję, że w niedziele po meczu będziemy w takich samych nastrojach jak po meczu finałowym. Dodatkowo przed meczem bo już o godzinie 13:00 na stadionie przy ul. Siedleckiej rozpocznie się  Rodzinny Festyn Charytatywny na rzecz Pana Jarosława Prymaczuka. Serdecznie zapraszamy wszystkich w niedziele na stadion Chemika!

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU