Fot. Ariel Szydłowski

Niestety Chemicy w 1/32 Pucharu Polski przegrali na własnym stadionie z Stalą Stalowa Wola 0:4 i zakończyli przygodę w tych rozgrywkach. 

Chemicy źle weszli w mecz i po zaledwie 18 minutach gry przegrywali ze Stalą 0:2. Najpierw bramkę po błędzie naszej defensywy zdobył Fidziukiewicz, a w 18 minucie na 0:2 podwyższył Michalik. Chemicy też mieli swoje szanse. Najlepszej nie wykorzystał Szymon Kapelusz, który po podaniu Kowalczyka wpadł w pole karne huknął, niestety jego strzał z największym trudem obronił Kalinowski. Chwilę później po rzucie wolnym dobrego dośrodkowania Andrzeja Protasenko nie wykorzystał Jakub Sobecki. W 33 minucie meczu z powodu kontuzji pleców z boiska musiał zejść Szymon Kapelusz. Po przerwie na boisku pojawił się Bartosz Ława i zdecydowanie ożywił on grę żółtozielonych, którzy od 46 do 75 minuty praktycznie nie schodzili z połowy Stali Stalowa Wola. Chemicy stworzyli sobie też dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki. Najpierw piłka po rzucie wolnym, który wykonywał Bartosz Ława, piłka wylądowała na poprzeczce a chwilę później dobrej okazji na bramkę kontaktową nie wykorzystał Krystian Peda. W 76 minucie po stracie jednego z naszych obrońców goście wyprowadzili kontrę, po której swoją drugą bramkę a trzecią dla Stali zdobył Fidziukiewicz. W doliczonym czasie gry goście wykorzystali kolejną kontrę i mecz zakończył się wynikiem 0:4. 

Chemik: Rechtziegel - Szewczykowski, Wiejkuć, Odlanicki-Poczobut, Jóźwiak(77' Rudnik), Kowalczyk M.(46' Ława), Klimkowicz, Bedliński, Protasenko, Kapelusz(33' Peda), Sobecki

Bramki:

0:1 - 10 min Michał Fidziukiewicz

0:2 - 18 min Rafał Michalik

0:3 - 76 min Michał Fidziukiewicz 

0:4 - 93 min Bartłomiej Ciepiela 

Widzów: 600

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU