Fot. Ariel Szydłowski

Już jutro o godz. 11:00 Chemicy drugi raz w tym sezonie zagrają mecz derbowy. Tym razem w derbach metropolii żółtozieloni zagrają z rezerwami Pogoni Szczecin. 

Ostatni raz policzanie z Pogonią II Szczecin mierzyli się w sezonie 2015/16. Wtedy prowadzeni przez Andrzeja Tychowskiego Chemicy po dobrym meczu przegrali z Portowcami 2:1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny w tamtym meczu strzelił Krzysztof Filipowicz. Całkiem możliwe, że spotkanie zakończyłoby się zwycięstwem Chemika, gdyby w samej końcówce meczu jedenastkę wykorzystał Flipowicz. Niestety  bramkę zdobyli gospodarze i mecz zakończył się ich zwycięstwem. Z tamtego składu w barwach Chemika do dziś występują: Emil Andrzejewski, Paweł Szewczykowski, Adam Wiejkuć i Paweł Odlanicki-Poczobut. Do meczu rewanżowego już nie doszło, gdyż nasza drużyna wycofała się z rozgrywek. W obecnym sezonie zespół rezerw ekstraklasowej Pogoni radzi sobie bardzo dobrze. Po sześciu kolejkach gospodarze jutrzejszych zawodów zajmują siódmą pozycję w tabeli III ligi. Najlepszym strzelcem podopiecznych trenera Crettiego jest Adrian Benedyczak. Jednak zawodnik ten przed meczem z Chemikiem został wypożyczony do Chrobrego Głogów. Mamy nadzieje, że jutro Chemicy zostawią kawał serducha na boisku i przywiozą do Police cenne 3 punkty, które są bardzo potrzebne naszej drużynie. Zapraszamy wszystkich kibiców Chemika na stadion przy ul. Twardowskiego. Mecz Pogoni II z Chemikiem zostanie rozegrany na boisku nr 2. Zapraszamy! 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU