W przedostatnim meczu kontrolnym przed startem sezonu, Chemicy wygrali z beniaminkiem IV ligi Flotą Świnoujście 6:1.

Mecz jeszcze się dobrze nie rozpoczął, a Chemicy już prowadzili. Błąd Marka Hajdukiewicza w 1 minucie wykorzystał Krystian Peda i było 1:0 dla Chemika. W 9 minucie meczu ponownie na listę strzelców wpisał się Peda, tym razem Krystian uderzył po długim słupku nie dając szans bramkarzowi Floty. Wynik do przerwy na 3:0 dla żółtozielonych ustalił Mateusz Góra, który był faulowany w polu karnym i sam wykorzystał jedenastkę podyktowaną przez sędziego. Po przerwie obraz gry się nie zmienił i dalej stroną dominującą byli Chemicy, a zespół Floty szukał swoich okazji grając z kontry. Kolejne bramki dla Chemików zdobyli Krystian Kąkol, Jakub Sobecki i Krystian Peda, który ustalił wynik meczu na 6:1 w 89 minucie. Bramkę honorową Flota zdobyła w 85 minucie meczu, kiedy to błąd naszego bramkarza wykorzystał Patryk Harkot. Przed rozpoczęciem zmagań ligowych policzanie rozegrają jeszcze jeden test mecz. W środę o godzinie 19:00 podejmą IV ligową Vinetę Wolin. Mecz ten zostanie rozegrany na boisku nr 2 przy ul. Siedleckiej.

Chemik: Brzozowski - Kołat, Janicki, Wiejkuć, Szewczykowski, M. Kowalczyk, Protasenko, Ława, Peda, Midzio, Góra
grali także: Banaś, Klimkowicz, Kąkol, Odlanicki-Poczobut, Moroza, Sobecki, Kapelusz

1:0 - 1 min Krystian Peda

2:0 - 9 min Krystian Peda

3:0 -25 min Mateusz Góra

4:0 - 65 min Krystian Kąkol

5:0 - 70 min Jakub Sobecki

5:1 - 85 min Patryk Harkot