Fot. Ariel Szydłowski

Niestety w meczu XXX kolejki IV ligi piłkarze Chemika przegrali na własnym boisku z MKP Szczecinek 1:5. Jedyną bramkę dla Chemików w 74 minucie meczu zdobył Nikita Vovchenko. 

Sobotnie spotkanie zaczęło się fatalnie dla naszej drużyny, która po zaledwie 13 minutach gry przegrywała z MKP 0:2. Dwie szybkie kontry drużyny gości i dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Mateusz Górny. Chemicy próbowali odrobić straty. Niestety w pierwszych 45 minutach gry, mimo wielu okazji, piłka po strzałach naszych zawodników nie znalazła drogi do bramki MKP. Na domiar złego w 40 minucie meczu po sprytnie rozegranym rzucie wolnym, goście zdobyli trzecią wynik do przerwy brzmiał 0:3. Po przerwie zaatakowali Chemicy natomiast, goście ograniczali się do kontr i po jednej z takich sytuacji podwyższyli na 0:4, a swoją trzecią bramkę zdobył Górny. W 74 minucie meczu Policzanie za sprawą Nikity Vovchenko zdobyli honorowego gola. Zaledwie sześćdziesiąt sekund później goście zdobyli piątą bramkę ustalając wynik spotkania na 1:5. W następnym meczu żółtozieloni zagają na wyjeździe z Regą Trzebiatów.

Chemik: Szybka - Janicki, Andrzejewski(57' Białek B.), Wiejkuć, Ziółkowski(46' Midzio), Klimkowicz, Moroza(70' Kowalczyk M.), Jóźwiak, Ława, Krystek(46' Protasenko), Vovchenko

Bramki:

0:1 - 9 min Mateusz Górny

0:2 - 13 min Mateusz Górny

0:3 - 40 min Piotr Kusiak

0:4 - 71 min Mateusz Górny

1:4 - 74 min Nikita Vovchenko

1:5 - 75 min Marcin Kaszczyc

 

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU