W zakończonym meczu XXIII kolejki IV ligi Chemicy rozgromili na własnym boisku Morzycko Moryń 9:0.

Zbudowana na ostatnią chwilę drużyna z Morynia była tylko tłem dla naszego zespołu. Morzycko jeszcze na tydzień przed ligą nie było pewne czy przystąpi do rozgrywek. Chemicy od pierwszej do 90 minuty pewnie kontrolowali przebieg gry, a strzelanie już w 3 minucie meczu rozpoczął Szymon Kapelusz. Jeszcze przed przerwą padło kolejne pięć bramek i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 6:0 dla Chemika. Po wznowieniu obraz gry się nie zmienił. Chemicy grali i kontrolowali przebieg meczu. Dopiero w samej końcówce Chemicy wrzucili drugi bieg i po dwóch bramkach Maćka Kraśnickiego i jednym trafieniu Szymona Kapelusza ustalili wynik na 9:0. W następnej kolejce Policzanie po raz kolejny zagrają na własnym stadionie. W Wielki Piątek o godzinie 17:00 żółtozieloni zmierzą się z Raselem Dygowo

Chemik: Szybka(46' Serdyński) - Szewczykowski, Woś(60' Wiejkuć), Andrzejewski, Klimkowicz(70' Kraśnicki), Kowalczyk, Jóźwiak, Ława(46' Prostasenko), Moroza, Kapelusz, Krystek

1:0 - 3 min Szymon Kapelusz

2:0 - 8 min Jarosław Jóźwiak

3:0 - 16 min Marcin Krystek

4:0 - 22 min Marcin Krystek

5:0 - 26 min Szymon Kapelusz

6:0 - 31 min Szymon Kapelusz

7:0 - 76 min Maciej Kraśnicki