Fot. Ariel Szydłowski

W meczu XIX kolejki IV ligi piłkarze Chemika pewnie pokonali Pogoń Połczyn-Zdrój 3:0. 

Dzisiejszy mecz zaczął się fantastycznie dla naszej drużyny, a kibice którzy przybyli na stadion przy ul. Siedleckiej już po zaledwie 3 minutach gry, mogli cieszyć się z dwóch bramek polickiej drużyny. Najpierw dogodną okazję po podaniu Andrzeja Protasenki wykorzystał Nikita Vovchenko, a 60 sekund później zdobywca pierwszej bramki podał do niepilnowanego Szymona Kapelusza, a ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki. W 10 minucie powinno być 3:0 dla Chemików. Niestety dośrodkowania wzdłuż pola karnego Kapelusza nie sięgnął Protasenko. Do końca pierwszej połowy żółtozieloni mieli jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki, jednak wynik do przerwy się nie zmienił. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Dalej stroną dominująca był nasz zespół. Jednak na kolejną bramkę dla naszej ekipy trzeba było czekać aż do 74 minuty. Wtedy to sytuację sam na sam wykorzystał wprowadzony po przerwie Jarosław Jóźwiak. Ostatecznie Chemik wygrał z rywalem w takim samym stosunku jak dokonał tego jesienią 3:0. Teraz naszą drużynę czekają dwa mecze wyjazdowe. Za tydzień żółtozieloni zagrają z Olimpem Gościno a za dwa tygodnie udadzą się do Wolina na mecz z miejscową Vinetą. 

Chemik: Sasiak - Szewczykowski, Andrzejewski, Wiejkuć, Odlanicki-Poczobut, Kowalczyk(70' Moroza), Protasenko(55' Jóźwiak), Ława, Białek, Kapelusz(71' Klimkowicz), Vovchenko(46' Krystek)

Bramki:

1:0 - 2 min Nikita Vovchenko

2:0 - 3 min Szymon Kapelusz

3:0 - 74 min Jarosław Jóźwiak

Widzów: 200

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU