Fot. Ariel Szydłowski

W meczu V rundy Pucharu Polski na szczeblu ZZPN pokonujemy A klasową Stal Lipiany 4:0.

Chemicy idealnie zaczęli sobotnie spotkanie. Już 6 minucie meczu wyszli na prowadzenie po bramce Marcina Krystka, który otrzymał dobre podanie od Nikity Vovchenko. Marcin przyjął piłkę tyłem do bramki odwrócił się i uderzył w samo okienko bramki Stali, nie dając najmniejszych szans na interwencje bramkarzowi gospodarzy. W 35 minucie było już 2:0 dla naszej drużyny tym razem golkipera Lipian pokonał Szymon Kapelusz. Po przerwie żółtozieloni dalej naciskali ale na kolejne bramki trzeba było czekać do 73 i 74 minuty meczu. Najpierw na 3:0 podwyższył zdobywca pierwszej bramki Krystek po podaniu Mikołaja Midzio, a 60 sekund później wynik meczu na 4:0 dla naszej drużyny strzałem zza pola karnego ustalił Andrzej Protasenko. Mecz ze Stalą Lipiany był generalnym sprawdzianem przed startem rundy rewanżowej IV ligi. Piłkarze w pierwszym meczu wiosny zmierzą się z Hutnikiem Szczecin. Mecz ten odbędzie się 9 marca o godz. 12:00 na stadionie przy ul. Siedleckiej. 

Chemik: Szybka - Klimkowicz, Andrzejewski, Odlanicki-Poczobut, Szewczykowski, Jóźwiak, Kowalczyk, Ława, Krystek, Kapelusz, Vovchenko

grali także: Moroza, Protasenko, Woś, Midzio

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU