Fot. Ariel Szydłowski

W IV rundzie Pucharu Polski piłkarze Chemika Police wygrali na wyjeździe z Światowidem 63 Łobez 7:0.

Chemicy   przez całe spotkanie zdecydowanie dominowali nad gospodarzami dzisiejszych zawodów. Zawodnicy Światowida przez cały mecz nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę Czarka Szybki. Strzelanie policzan rozpoczęło już w 2 minucie meczu a autorem pierwszego gola był Jarosław Jóźwiak. Zaledwie 180 sekund później było już 2:0 dla naszej drużyny. Tym razem bramkę zdobył   Adam Wiejkuć. Do końca pierwszej połowy Chemicy zdobyli jeszcze dwie bramki. Ich autorami byli Szymon Kapelusz i Marcin Krystek, który wykorzystał jedenastkę. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Żółtozieloni atakowali i zdobywali kolejne bramki a ich autorami byli Mikołaj Midzio, Andrzej Protasenko i Szymon Kapelusz dla którego było to drugie trafienie w meczu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:0 dla Chemika. Dzięki wygranej nasza drużyna awansowała do V rundy Pucharu Polski w której zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Lipiany. Mecz ten zostanie rozegrany 2 marca w Lipianach. 

Chemik: Szybka - Klimkowicz, Wiejkuć, Andrzejewski, Odlanicki-Poczobut, Białek, Ziółkowski, Jóźwiak, Ława, Kapelusz, Krystek

grali także: Midzio, Kowalczyk, Moroza, Protasenko

Bramki:

0:1 - 2 min Jarosław Jóźwiak

0:2 - 5 min Adam Wiejkuć

0:3 - 24 min Szymon Kapelusz

0:4 - 28 min Marcin Krystek

0:5 - 51 min Mikołaj Midzio

0:6 - 77 min Andrzej Protasenko

0:7 - 89 min Szymon Kapelusz

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU