W swoim piątym meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police pokonali na własnym boisku Pogoń II Szczecin 4:3.

Dzisiejszy mecz był szybkim i dobrym dla oka widowiskiem. Po pierwszych 45 minutach gry Chemicy prowadzili z Pogonią 2:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Szymon Kapelusz i Marcin Krystek. Niestety po przerwie w niespełna 10 minut od wznowienia gry gościom ze Szczecina udało się doprowadzić do stanu 2:2. Jednak już w w 60 minucie meczu żółtozieloni ponownie wyszli na prowadzenie po trafieniu Mikołaja Midzio. W 74 minucie meczu na 4:2 podwyższył Nikita Vovchenko. Wynik na 4:3 w 86 minucie meczu ustalił Marcel Stefaniak. Kolejny mecz kontrolny Chemik rozegra w sobotę o godz. 11:00 podejmując na stadionie przy ul. Piaskowej Świt Skolwin.

Chemik I połowa: Szybka - Lewandowski, Wiejkuć, Woś, Klimkowicz, Kowalczyk, Ława, Jóźwiak, Kraśnicki, Kapelusz, Krystek

Chemik II połowa: Sasiak - Lewandowski(60' Paprocki), Odlanicki-Poczobut, Andrzejewski, Szewczykowski, Ziółkowski, Moroza, Ława(70' Kapelusz), Midzio, Białek, Vovchenko