W swoim pierwszym meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police przegrali na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg 3:1.

Wynik spotkania w 20 minucie meczu otworzył Gracjan Kuśmierek, który wykorzystał sytuacje sam na sam z Cezarym Szybką. Chemicy mieli dwie doskonałe okazje do wyrównania pod sam koniec pierwszej części gry. Niestety najpierw doskonałej okazji nie wykorzystał Bartosz Ława a chwilę później faulowany w polu karnym był Adam Wiejkuć. Szkoda tylko, że arbiter główny był innego zdania i jedenastki nie podyktował. Po przerwie gospodarze zdobyli jeszcze dwie bramki a Chemicy odpowiedzieli trafieniem Nikity Vovchenko. W meczu z Kotwicą sztab szkoleniowy testował dwóch zawodników FASE Szczecin. Byli to Borys Jałoszyński i Łukasz Lewandowski. Kolejny mecz kontrolny nasza drużyna zagra 29 lutego z drugoligowymi Błękitnymi Stargard

Chemik: Szybka - Klimkowicz, Andrzejewski, Wiejkuć, Szewczykowski, Ziółkowski, Kowalczyk, Ława, Kapelusz, Jałoszyński, Krystek

grali także: Jurek, Odlanicki-Poczobut, Woś, Lewandowski Ł., Moroza, Jóźwiak, Midzio, Białek, Vovchenko