Dziś piłkarze Chemika rozegrali grę kontrolną z drużyną U-18 FASE Szczecin.

Mecz z FASE był sprawdzianem i przeglądem szerokiej kadry Chemika. W meczu nie wzięli udział podstawowi zawodnicy IV ligowej drużyny, którzy w tym czasie odbywali trening biegowy pod okiem Radka Pacuły. Wyjściową jedenastkę tworzyli  juniorzy młodsi, starsi i zawodnicy, którzy jesienią łapali mało minut na boiskach IV ligi. Po pierwszych 45 minutach Chemicy przegrywali z FASE 0:1. Po przerwie gdy na placu pozostali już sami juniorzy młodsi i starsi goście ze Szczecina zaaplikowali naszej drużynie jeszcze 4 bramki i ostatecznie wygrali 5:0.

Chemik: Jurek - Radzik, Woś, Dymitrowski, Szala, Midzio, Maziarz, Moroza, Paprocki, Lewandowski, Białek

grali także: Kuźmiński, Serdyński, Kadrzyński, Lintas, Bobel, Rajch, I. Kamiński, Podgórski, Bylewski, Witkowski, Nowakowski