Fot. Ariel Szydłowski

W zakończonym meczu XVII kolejki Chemicy wygrali na wyjeździe z Sokołem Karlino 4:2. 

Chemicy od początku do końca dominowali w meczu z Sokołem Karlino. Końcowy wynik w pełni nie oddał ogromnej przewagi jaki posiadała nasza drużyna w tym spotkaniu. W 13 minucie meczu padła pierwsza bramka dla Chemika, a zdobył ją Szymon Kapelusz, który wykorzystał sprytne zagranie piętką Nikity Vovchenko. Wpadł on w pole karne minął dwóch obrońców i pokonał Ignatowicza. W 20 minucie było już 2:0 dla naszej drużyny tym razem przytomnie pod bramką zachował się Marcin Krystek i strzałem z główki po podaniu Jarka Jóźwiaka pokonał bramkarza Sokoła. Niespełna 10 minut później Chemicy zdobyli trzecią bramkę. Złe wybicie Ignatowicza przejął Kapelusz, podał do wchodzącego w pole karne Jóźwiaka a Jarek technicznym uderzeniem, nie dał szans na skuteczną interwencję bramkarzowi gospodarzy. Jeszcze przed przerwą czwartą bramkę dla Chemika dołożył Mikołaj Midzio. Niestety minutę później goście strzelili bramkę na 4:1 po rzucie karnym. Po przerwie Chemicy dalej byli drużyną lepszą i stwarzali sobie kolejne okazje do zdobycia bramki. Gospodarze w 75 minucie przeprowadzili kontrę po której w polu karnym zawodnika gospodarzy faulował Hajdukiewicz i sędzia główny po raz drugi tego dnia wskazał na 11 metr,  bramkę ponownie zdobył Rutkowski. Żółtozieloni jeszcze przed przerwą zimową zagrają jeden mecz. Pierwszego grudnia o 13:00 zmierzą się na własnym boisku z Orłem Wałcz.

Chemik: Szybka - Klimkowicz(83' Odlanicki-Poczobut), Hajdukiewicz, Wiejkuć, Szewczykowski, Kapelusz, Ziółkowski(7' Moroza), Krystek(65' Protasenko), Jóźwiak, Midzio(89' Paprocki), Vovchenko

Bramki:

0:1 - 13 min Szymon Kapelusz

0:2 - 20 min Marcin Krystek

0:3 - 28 min Jarosław Jóźwiak

0:4 - 41 min Mikołaj Midzio

1:4 - 43 min Adrian Rutkowski

2:4 - 75 min Adrian Rutkowski

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU