W  meczu XI kolejki piłkarze Chemika Police, pokonali na wyjeździe Leśnika Manowo 3:0.

Sobotnie spotkanie Chemika z Leśniekiem w Manowie było jednostronnym widowiskiem. Chemicy od pierwszej do ostatniej minuty w pełni kontrolowali przebieg meczu. Gospodarze przez całe spotkanie się bronili i byli jakby pogodzeni z porażką, jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Pierwsza bramka padła już w 17 minucie meczu. Dośrodkowanie Odlanickiego-Poczobuta, wykorzystał Marcin Krystek i Chemicy wyszli na prowadzenie. Druga bramka dla żółtozielonych padła w 30 minucie a jej autorem był Szymon Kapelusz a podającym Nikita Vovchenko. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Po wznowieniu gry Chemik stworzył sobie jeszcze kilka okazji do zdobycia bramki niestety nasi piłkarze wykorzystali tylko jedną okazję. W 79 minucie meczu dośrodkowanie Szymona Kapelusza wykorzystał Wojtek Gałecki i wynik brzmiał 3:0 dla Chemika. W następnej kolejce piłkarze Chemika Police zmierzą się na własnym boisku z Kluczevią Stargard

Chemik: Szybka - Woś, Andrzejewski, Wiejkuć, Odlanicki-Poczobut, Szewczykowski(68' Gałecki), Ziółkowski, Ława B.(83' Klimkowicz), Krystek(78' Kowalczyk), Kapelusz, Vovchenko(68' Protasenko)