Piłkarze Chemika Police w czwartym meczu kontrolnym przegrali w Trzebieży z III ligowym Świtem Skolwin Szczecin 2:3.

Jako pierwsi bramkę w dzisiejszym meczu zdobyli goście a konkretnie Patryk Bil, który po rzucie rożnym strzałem z główki pokonał Damiana Mekwińskiego. W 35 minucie naszej drużynie udało się doprowadzić do remisu. Po szybkiej kontrze bramkę na 1:1 zdobył Nikita Vovchenko. Niestety na 3 minuty przed gwizdkiem kończącym pierwsze 45 minut spotkania zrobiło się 1:2 dla Świtu. Bramkę dla gości zdobył były zawodnik Chemika Krzysztof Filipowicz. W 55 minucie było już 1:3 dla podopiecznych Pawła Ozgi. Tym razem do siatki trafił wychowanek Chemika Bartosz Gołębiowski, który obecnie przebywa na testach w III ligowcu. Mimo niekorzystnego wyniku Chemicy dążyli do odrobienia strat i tak w 70 minucie po faulu na Szymonie Kapeluszu z wolnego w samo okienko uderzył Bartosz Ława i zrobiło się już tylko 2:3. Niestety mimo kilku okazji w tym Szymona Kapelusza, który przestrzelił z 5 metrów nie udało się wyrównać i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:3.

Chemik: Mekwiński - Szewczykowski, Andrzejewski, Hajdukiewicz, Odlanicki, Testowany, Klimkowicz, B. Ława, Protasenko, Midzio, Vovchenko

grali także: Szybka, Kapelusz, Kowalczyk, Białek