W swoim drugim meczu kontrolnym w ramach przygotowań do rozgrywek IV ligi piłkarze Chemika wygrali na wyjeździe z Iną Goleniów 4:2.

Chemicy mogli wyjść na prowadzenie już w drugiej minucie meczu. Niestety karnego nie wykorzystał Bartosz Ława. Po 4 minutach od podyktowania karnego było już 1:0 dla Chemika. Wrzutkę po rzucie wolnym z prawej strony z okolic 30 metra wykorzystał Marcin Krystek. Niestety w 11 minucie gospodarze za sprawą Piotra Winogrodzkiego doprowadzili do remisu. Do przerwy mimo kilu okazji wynik nie uległ zmianie. Druga połowa zaczęła się od bramki dla Chemika a jej strzelcem był Nikita Vovchenko. Na 3:1 podwyższył Bartłomiej Białek a bramkę numer 4 zdobył Bartosz Ława. Wynik porażki Iny zmniejszył jeszcze Damian Banachewicz i mecz zakończył się wynikiem 4:2. W kolejnym meczu kontrolnym piłkarze Chemika zmierzą się z III ligowym Stilonem Gorzów

Chemik: Szybka(46' Mekwiński) - Wiejkuć(46' Maśniak), Odlanicki, Woś(46' Hajdukiewicz), Szewczykowski, B. Ława, Ziółkowski, Protasenko, Klimkowicz(46' Midzio), Krystek(46' Białek), Vovchenko