Fot. Ariel Szydłowski

W zakończonym meczu XXVII kolejki piłkarze Chemika zdemolowali na własnym boisku zespół Wybrzeża Rewalskiego Rewal 10:0. 

Mecz Chemika z Wybrzeżem był jednostronnym widowiskiem z ogromną przewagą policzan. Tylko cud sprawił, że goście stracili bramkę dopiero w 18 minucie meczu. Właśnie w 18 minucie wynik otworzył Nikita Vovchenko, który wykorzystał błąd obrońców gości próbujących łapać go na pozycji spalonej i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. Zaledwie 5 minut później było już 2:0. Tym razem szybką kontrę naszego zespołu wykorzystał Jarek Jóźwiak. W 32 minucie zrobiło się 3:0. Tym razem po dwójkowej akcji Vovchenko i Ławy, ten drugi wpakował piłkę do siatki. Nie minęła jeszcze minuta a Vovochenko podwyższył na 4:0, po indywidualnej akcji. Po przerwie żółtozieloni kontynuowali kanonadę a bezradny rywal przyjmował kolejne ciosy. Zniechęceni niemocą zatrzymania naszego zespołu goście stracili jeszcze kolejne 6 bramek i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 10:0. Bramki dla Chemika w drugiej części spotkania zdobyli kolejno Vovchenko x2, Bartosz Ława, Marcin Krystek x2 i wprowadzony w końcówce Mikołaj Trajkowski. W kolejnym przeciwnikiem Chemika Police będzie drużyna Białych Sądów. Mecz ten zostanie rozegrany 3 czerwca o godz. 17.

Chemik: Szybka - Szewczykowski, Andrzejewski, Woś, Klimkowicz, Kowalczyk, Ława B.(60' Białek), Jóźwiak(60' Trajkowski), Lewandowski(70' Rogowski) Krystek, Vovchenko

Bramki:

1:0 - 18 min Nikita Vovchenko

2:0 - 23 min Jarosław Jóźwiak

3:0 - 32 min Bartosz Ława

4:0 - 33 min Nikita Vovchenko

5:0 - 49 min Nikita Vovchenko

6:0 - 55 min Bartosz Ława

7:0 - 60 min Marcin Krystek

8:0 - 62 min Marcin Krystek

9:0 - 70 min Nikita Vovchenko

10:0 - 80 min Mikołaj Trajkowski

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU