Fot. Ariel Szydłowski

W  spotkaniu XXI Kolejki Wojewódzkiej Okręgówki piłkarze Chemika Police wygrali na własnym boisku z Iskrą Golczewo 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył w 51 minucie meczu Mikołaj Trajkowski. 

Wcześniejsze mecze Chemika z Iskrą pokazały, że zespół z Golczewa nie leży naszej drużynie. W dzisiejszym meczu nasz zespół mimo stworzenia sobie kilkunastu okazji do zdobycia bramki do końcowego gwizdka nie był pewny wyniku. Żółto-zieloni od początku spotkania mieli więcej z gry, częściej byli przy piłce i stworzyli sobie dużo więcej okazji do zdobycia bramki niż goście z Golczewa. Niestety naszych zawodników jakby paraliżował przeciwnik bo nawet w 100% sytuacjach nie potrafili trafić z najbliższej odległości do bramki rywali. Swoje szanse w pierwszej części spotkania zmarnowali między innymi Gałecki, Kapelusz, Trajkowski. Natomiast goście z Golczewa próbowali swoich szans w kontrach. Na szczęście żadna z nich nie zakończyła się powodzeniem. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Dalej stroną dominującą był nasz zespół, który wreszcie w 51 minucie wyszedł na prowadzenie za sprawą trafienia najmłodszego na boisku Mikołaja Trajkowskiego. W 65 minucie powinno być 2:0 dla Chemika. Niestety rzutu karnego na bramkę nie zamienił Jarosław Jóźwiak. Chemicy jeszcze do końca spotkania mieli kilka okazji do zdobycia bramki. Jedną nawet zdobyli, niestety Ziółkowski przy tym pomagał sobie ręką i sędzia główny nie uznał bramki Chemikowi. W 88 minucie goście mogli doprowadzić do wyrównania. Na strzał z około 25 metrów zdecydował się jeden z napastników Iskry, na szczęście kapitalną interwencją popisał Szybka i ostatecznie mecz zakończył się skromnym zwycięstwem Chemików 1:0. W następnej kolejce piłkarze Chemika Police zmierzą się na wyjeździe z Piastem Chociwel

Chemik: Szybka - Szewczykowski(80' Klimkowicz), Maśniak, Andrzejewski, Gałecki, Ława B., Jóźwiak, Lewandowski(46' Białek), Kapelusz, Protasenko(46' Krystek), Trajkowski(65' Ziółkowski)

Bramki:

1:0 - 51 min Mikołaj Trajkowski

 Widzów: 200

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU