Fot. Ariel Szydłowski

W meczu XX kolejki piłkarze Chemika Police wygrali na wyjeździe z Odrą Chojna 5:0(1:0). Bramki dla naszej drużyny w tym spotkaniu zdobyli Vovchenko, Trajkowski x2, Bartosz Ława i Szymon Kapelusz.

Sobotnie spotkanie Chemika z Odrą bardzo szybko ułożyło się po myśli naszej drużyny, która już 8 minucie meczu wyszła na prowadzenie. Lewą stroną popędził Szymon Kapelusz dośrodkował wprost na nogę Nikity Vovchenko i zrobiło się 1:0 dla Chemika. Niestety w pierwszej części spotkanie mimo kilku okazji piłka nie znalazła już drogi do bramki Andrzejewskiego. Swoją drogą młody bramkarz Odry tego dnia rozgrywał dobre zawody i parokrotnie ratował swój zespół przed utratą bramki.

Druga część spotkania to koncertowa gra naszej drużyny. Na przestrzeni zaledwie 8 minut zaaplikowali gospodarzom trzy bramki i z wyniku 1:0 zrobiło się 4:0 dla Chemika. W 52 minucie na 2:0 podwyższył Trajkowski. Piłkę z autu w pole karne wrzucił Klimkowicz, tam jeden z obrońców Odry próbował wybić piłkę jednak zrobił to tak niefortunnie, że ta trafiła wprost pod nogi Mikołaja, a ten nie zastanawiając się kropnął na bramkę Odry i zdobył gola. Mikołaj zdobył też bramkę na 3:0, w 56 minucie meczu wykorzystując dobre dośrodkowanie Kapelusza. Na 4:0 dla Chemików podwyższył z Bartosz Ława, który wykorzystał podanie Trajkowskiego i pewnym strzałem w długi róg pokonał golkipera gospodarzy. Kropkę nad "i " w 70 minucie meczu postawił Szymon Kapelusz. Decydując się na strzał z około 25 metrów, nie dał najmniejszych szans na skuteczną interwencję Andrzejewskiemu. Ostatecznie Chemicy na trudnym terenie wygrali z Odrą Chojna 5:0. Następnym przeciwnikiem policzan będzie drużyna Iskry Golczewo. Mecz ten zostanie rozegrany 14 kwietnia o godz. 12:00 na boisku przy ul. Siedleckiej.

Chemik: Szybka - Szewczykowski, Maśniak, Hajdukiewicz, Klimkowicz, Gałecki, Kapelusz(75' Protasenko), Ława B.(60' Jóżwiak), Kowalczyk(60' Ziółkowski), Vovchenko(65' Krystek), Trajkowski

Bramki:

1:0 - 8 min Nikita Vovchenko

2:0 - 52 min Mikołaj Trajkowski

3:0 - 56 min Mikołaj Trajkowski

4:0 - 58 min Bartosz Ława

5:0 - 70 min Szymon Kapelusz

Partnerzy i współpraca

  PARTNER GŁÓWNY   
 

   
     
  PARTNER STRATEGICZNY    
    
     
  SPONSOR KLUBU  
 

 

     
  PARTNER KLUBU