Piłkarze Chemika Police w drugim meczu rundy wiosennej rozbili na własnym boisku ostatni w tabeli Dąb Dębno 9:0(5:0).

Dzisiejszy mecz toczył się do jednej bramki. Goście z Dębna nie potrafili zagrozić bramce Chemika a jedyną okazję na bramkę mieli w 86 minucie meczu przy stanie 9:0 dla Chemików. Pierwsza bramka dla żółto zielonych padła już w 3 minucie meczu, jej strzelcem był Nikita Vovchenko. W 16 minucie było już 2:0 dla naszej drużyny. Tym razem bramkę zdobył Jarosław Jóźwiak, który dobił strzał Nikity. Na 3:0 i 4:0 podwyższył Vovchenko w 30 i 32 minucie kompletujący tym samym hattricka. Piątą bramkę zdobył Szymon Kapelusz po indywidualnej akcji pakując piłkę do bramki z najbliższej odległości. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Goście próbowali się bronić a kolejne bramki dla Chemika i tak padały. Szóstą i siódmą bramkę dla żółtozielonych zdobyli wprowadzeni po przerwie Krystek i Gałecki. Krystek zdobył jeszcze jedną bramkę na 9:0 ustalając wynik meczu. Natomiast ósmą bramkę a swoją czwartą w 76 minucie zdobył Vovchenko. W następnej kolejce piłkarze Chemika zmierzą się na wyjeździe z Zorzą Dobrzany.

Chemik: Szybka - Andrzejewski, Klimkowicz, Ziółkowski, Hajdukiewicz(60' Maśniak), Kowalczyk, Ława B.(46' Gałecki), Jóźwiak, Protasenko(70' Maziarz), Kapelusz(46' Krystek), Vovchenko

Dąb: Swakowski(75' Paczewski) - Kreft(46' Płuska), Korman, Niedźwiedzki, Żugaj, Majchrzak(46' Pastwa), Jackowski, Olszewski, Stefański, Kuśnierczak

1:0 - 3 min Nikita Vovchenko

2:0 - 16 min Jarosław Jóźwiak

3:0 - 30 min Nikita Vovchenko

4:0 - 32 min Nikita Vovchenko

5:0 - 43 min Szymon Kapelusz

6:0 - 58 min Marcin Krystek